Serwis

Jako Autoryzowany Serwis MAN oferujemy Państwu pełen zakres usług serwisowych związanych z tą marką a także  profesjonalną obsługę pojazdów wielu innych marek. Oferujemy pełnen wachlarz usług w zakresie napraw samochodów terenowych, dostawczych, maszyn, itp.. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju naprawy powypadkowe, w tym prostowanie ram i usługi blacharsko-lakiernicze.
Oferujemy sprzedaż, naprawy oraz legalizację tachografów, urządzeń Toll Collect oraz serwis systemów ogrzewania postojowego i klimatyzacji.

Stali klienci mogą liczyć na bardzo korzystne warunki płatności (wydłużone terminy i rabaty). W sytuacjach awaryjnych, na życzenie klienta świadczymy usługi także poza godzinami pracy naszego serwisu.

Zapraszamy:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach: 7.00 - 18.00
  • sobota - w godzinach: 8.00 - 14.00

 

Całodobowa pomoc drogowa

Dysponujemy warsztatem mobilnym - specjalistycznym samochodem serwisowym działającym całą dobę.
W razie potrzeby dzwoń - tel.:   +48 22 229 90 00

Umawiaj się z nami przez Internet

Zachęcamy również do korzystania z możliwości umówienia wizyty w naszym serwisie za pośrednictwem tej witryny internetowej - link do formularza kontaktowego to guzik "Skontaktuj się z serwisem" widoczny tutaj w panelu po prawej stronie. Wystarczy wybrać dogodny termin, uzupełnić swoje dane kontaktowe i wysłać formularz do nas.

Więcej o serwisie Truck Gigant

Naszym celem jest zapewnienie Klientowi kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Nie ustajemy w doskonaleniu kadry i szukaniu wciąż nowych metod i narzędzi niezbędnych do zapewnienia pełnej satysfakcji klienta.

Obiekt, w którym obecnie znajduje się serwis liczy sobie 1250 m.kw.. Rozbudowana w 2014 roku hala serwisowa zawiera sześć stanowisk przejazdowych o długości 34 metrów oraz 12 bram wjazdowych - każde z nich może pomieścić jednorazowo dwanaście ciągników lub cztery zestawy z naczepami. Stanowiska serwisowe wyposażone są w nowoczesne linie diagnostyczne, urządzenia do pomiaru geometrii układu jezdnego, szarpaki, a także stanowisko do badania skuteczności działania układu hamulcowego. Serwis posiada także komplet urządzeń do diagnostyki silnika oraz wszelkich układów elektronicznych.

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu oraz odpowiednio wyszkolonej kadrze jesteśmy w stanie naprawić Państwa pojazd w możliwie najkrótszym czasie, zgodnie z technologią zalecaną przez jego producenta.

Całodobowa pomoc drogowa

Całodobowa pomoc drogowa

+48 22 229 90 00

...

Czytaj więcej
Nasze autoryzacje

Nasze autoryzacje

Jako Partner Serwisowy MAN jesteśmy przygotowani do tego aby w razie potrzeby wszechstronnie i jak najskuteczniej pomagać użytkownikom pojazdów MAN. A ich problemy to nie zawsze tylko problemy z ciągnikiem - to czę...

Czytaj więcej
Katalog Usług Serwisowych MAN 2019/2020

Katalog Usług Serwisowych MAN 2019/2020

To niezbędnik dla każdego użytkownika pojazdów MAN - zawiera wszelkie i aktualne informacje o coraz rozleglejszej sieci serwisowej MAN w Polsce oraz o usługach oferowanych przez każdego Partnera Serwisowego. Wszystk...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www