Witamy w Truck Gigant

- jesteśmy tutaj aby pomagać

zobacz nasze najnowsze promocje   

Serwis

Jako Autoryzowany Serwis MAN oferujemy Państwu pełen zakres usług warsztatowych związanych z tą marką a także  profesjonalną obsługę wielu innych. Wykonujemy również remonty w samochodach osobowych, terenowych, dostawczych, maszynach, itp..

W swojej ofercie posiadamy zarówno części oryginalne jak i zamienniki. Wykonujemy także naprawy powypadkowe, usługi w zakresie naczep i przyczep. Oferujemy sprzedaż, naprawy oraz legalizację tachografów, urządzeń Toll Collect i ogrzewań postojowych.

Zapraszamy:

  • od poniedziałku do piątku - w godzinach: 7.00 - 18.00
  • sobota - w godzinach: 8.00 - 14.00

Stali klienci mogą liczyć na bardzo korzystne warunki płatności (wydłużone terminy i rabaty).

Dysponujemy także warsztatem mobilnym - specjalistycznym samochodem serwisowym działającym całą dobę. W razie potrzeby dzwoń - tel.:   607 206 106

Więcej o serwisie Truck Gigant

Naszym celem jest zapewnienie klientowi kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Nie ustajemy w doskonaleniu kadry i szukaniu wciąż nowych metod i narzędzi niezbędnych do zapewnienia pełnej satysfakcji klienta.

Obiekt, w którym obecnie znajduje się serwis liczy sobie 600 m.kw.. Rozbudowana część serwisowa zawiera cztery przejazdowe stanowiska o długości 24 metrów - każde z nich może pomieścić jednorazowo dwanaście ciągników lub cztery zestawy z naczepami. Stanowiska wyposażone są w nowoczesne linie diagnostyczne, urządzenia do pomiaru geometrii układu jezdnego, szarpaki, a także stanowisko do badania skuteczności działania układu hamulcowego. Serwis posiada także wszelkie urządzenia do diagnostyki silnika oraz wszelkich układów elektronicznych.

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu oraz odpowiednio wyszkolonej kadrze jesteśmy w stanie naprawić Państwa pojazd w możliwie najkrótszym czasie zgodnie z technologią producenta pojazdów.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości umówienia wizyty w serwisie za pośrednictwem naszej strony internetowej (formularz poniżej). Wystarczy wybrać proponowany termin a następnie uzupełnić dane kontaktowe i wysłać formularz:

 

Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu obok oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

Promocje MAN | Zima 2019