O nas

 Toruńska spółka Truck Gigant na rynku polskim funkcjonuje juz od 2002 r.  Obok posiadania tytułu Autoryzowanego Partnera Serwisowego firmy MAN od roku 2011, nasza firma specjalizuje się w sprzedaży używanych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, przyczep i naczep. Prowadzimy również sprzedaż maszyn budowlanych, odkup pojazdów od Klienta oraz usługi transportowe. Prowadzimy także roboty ziemne i rozbiórkowe. Zajmujemy się kruszeniem kruszyw różnego rodzaju, przesiewaniem i sortowaniem kruszyw, kruszeniem udarowym drobnych frakcji.

Truck Gigant sprowadza pojazdy i maszyny głównie z Niemiec i Holandii. Handlowcy firmy Truck Gigant odkupują również pojazdy bezpośrednio z zachodnich firm transportowych, co przekłada się na możliwość zaoferowania klientom środków transportu po bardzo konkurencyjnych cenach. Truck Gigant na stałe współpracuje z zachodnimi firmami leasingowymi, od których odkupowane są pojazdy poleasingowe.

Nowe naczepy do transportu ładunków ponadgabarytowych w ofercie Truck Gigant pochodzą bezpośrednio od producentów takich jak:

  • Broshuis B.V. z Holandii
  • Humbaur GmbH z Niemiec

Zapraszamy do zapoznania sięz pełną ofertą naszej firmy - TUTAJ

Umów się z serwisem przez Internet

Zachęcamy do umawiania wizyty w serwisie za pośrednictwem naszej strony internetowej (link do formularza - TUTAJ). Wystarczy wybrać tam proponowany termin a następnie uzupełnić dane kontaktowe i wysłać formularz.

W formularzu kontaktowym wystarczy wybrać proponowany termin, uzupełnić swoje dane kontaktowe i wysłać formularz do nas. W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem i doprecyzujemy szczegóły.

Oferty pracy

Oferty pracy

Transport drogowy w Polsce rozwija się dynamicznie i nasz kraj jest już w ścisłej czołówce europejskiej. Dzięki temu również nasza firma może rozwijać swoją działalność. Bardzo cieszy nas ta sytuacja, ale też w zwią...

Czytaj więcej
Inne usługi Truck Gigant

Inne usługi Truck Gigant

Ponieważ nasza główna kompetencja to pojazdy ciężarowe i ciężkie maszyny, to oprócz naszej działalności serwisowej oferujemy także inne związane z tym usługi. Obecny profil działalności naszej firmy potwierdziły wyn...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www