Rockstar Skillz Up Polish Open

Truck Gigant - Rockstar Skillz Up Polish Open - podsumowanie

25 maja na Motoarenie w Toruniu odbył się Rockstar Skillz Up Polish Open, czyli wielka impreza dla fanów motoryzacji. Warto dodać, że impreza w Toruniu była inaugurującą rundą otwartych Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie. Organizatorzy przygotowali jeszcze lepsze widowisko niż w zeszłym roku, którego gościem specjalnym był Monster Truck - Raging Bull, czyli Wściekły Byk. Wykorzystał swoją niesamowitą moc 1600 koni, aby w akompaniamencie ryku silnika przeskoczyć i zgnieść rekordową liczbę wraków na toruńskiej Motoarenie.

Poza inauguracyjną rundą otwartych Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie nie zabrakło innych dyscyplin, których sednem są dwa lub cztery koła. Jako, że Motoarena jest obiektem żużlowym, obok zawodników freestyle motocross z Polski i zagranicy, wystąpili także żużlowcy, zarówno na motocyklach, jak i quadach. Zresztą czterokołowce nie tylko ścigały się po owalu, ale także latały z rampy.

Absolutną nowością był pokaz niesamowitego Monster Trucka, który budzi respekt samą swoją wielkością o mocy nie wspominając.

Nasz udział w imprezie

Truck Gigant podczas Rockstar - Skillz - Polish Open

Truck Gigant podczas Rockstar - Skillz - Polish Open

Truck Gigant podczas Rockstar - Skillz - Polish Open

Firma - adres:

Truck Gigant Sp. z o.o.  Mapa dojazdu

ul. Włocławska 179-191
87-100 Toruń
Polska

Tel.: +48 56 610 84 20
Fax: +48 56 610 84 23
E-mail: biuro@truckgigant.pl

     dane rejestrowe firmy

Centrum Serwisowe Mobile 24

Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
Tel:   +48 22 22 99 000
MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
Umów wizytę w serwisie

Tutaj możesz umówić się na wizytę w naszym serwisie - wystarczy wybrać dogodny termin w kalendarzu oraz wypełnić i wysłać formularz.

Pocztą elektroniczną wspólnie ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.