PŁYNNA JAZDA - letnia promocja MAN

Letnia promocja MAN potrwa od początku lipca do końca września. Firma MAN oferuje wybrane części zamienne w cenach obniżonych nawet o 40%. Dodatkowo, autoryzowane stacje serwisowe MAN oferują usługę serwisu klimatyzacji kabiny w promocyjnej cenie. Posiadacze pojazdów MAN dobrze wiedzą co to znaczy - koniecznie trzeba wybrać się na zakupy do autoryzowanego serwisu MAN!

Do końca września!

Oryginalne części zamienne w atrakcyjnych cenach oraz dobrze dobrana usługa serwisowa powinny zainteresować posiadaczy pojazdów marki MAN. Mimo, że ta promocja trwa do końca lata to naszym zdaniem - nie warto czekać.

PŁYNNA JAZDA - MAN lato 2020

Oryginalne części zamienne

Oryginalne części zamienne

Oryginalne amortyzatory, drążki kierownicze, kompletne sprzęgła, miechy czy zestawy naprawcze - to niektóre z oferowanych części zamiennych - nasi doradcy znają wszystkie szczegóły, zapraszamy do kontaktu.
Wprawdzie ta promocja trwa do końca lata, ale naszym zdaniem - nie warto czekać.

Oczyszczanie układu klimatyzacji

Oczyszczanie układu klimatyzacji

Warto skorzystać z tej usługi zwłaszcza, że jest to czynność która musi być powtarzana cyklicznie a jest szczególnie istotna w ostatnim czasie. Powszechnie bowiem wiadomo, że w układzie klimatyzacji rozwijają się bakterie i drobnoustroje, które mają negatywny wpływ na nasz organizm.

Ulotka opisująca tę ofertę jest dostępna do pobrania już TU i TERAZ - wystarczy kliknąć w guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub poniżej jeśli akurat oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).