MAN - wiosna 2019

Zestawy klocków hamulcowych, rozmaite tarcze hamulcowe, wtryskiwacze, oferta opon - to oferuje firma MAN w tej promocji. Oczywiście ceny są atrakcyjne i naszym zdaniem zdecydowanie warto poznać szczegóły.

Wiosna - a zatem pora na kolejną promocję firmy MAN

Nasi Doradcy Serwisowi znają wszystkie szczegóły tej promocji i są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania - wystarczy do nas zadzwonić.

Więcej szczegółów można też poznać z ulotki firmy MAN - można ją pobrać już TERAZ - wystarczy kliknąć guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub pod spodem, jeśli oglądasz tę stronę na smartfonie lub tablecie).

Oczywiście wszystkie promowane produkty dostępne są w Autoryzowanych Serwisach MAN czyli również u nas.

Zapraszamy!

Właśnie rozpoczeliśmy utwardzanie placu z jednej strony wjazdów do hali serwisowej. W  "biurowcu" montowane są parapety okienne zaś elektrycy finiszują z okablowaniem. Prace z montażem CO, wody i wentylacji również idą wartko zaś w tym tygodniu rozpoczynamy wylewanie posadzek w pomieszczeniach na piętrze.

Oby tak dalej - niech trwa jak najdłużej  Złota Polska Jesień!

Oto kilka aktualnych zdjęć:

Budowa #17

Oczywiście zdjęcia prezentowane w powyższej galerii są "klikalne" - po kliknięciu pokazują się większe w nowym oknie wraz z komentarzem.

Niezależnie od prac budowlanych, nasz serwis działa i ZAPRASZA!